Acun Ilıcalı Korsan Yayın Suçtur Demişti! Açıklamasına Ünlü Besteciden Tepki Geldi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü medya patronu Acun Ilıcalı korsan yayın ile ilgili yaptığı açıklamasıyla konuşulurken, ünlü besteci Burhan Bayar'dan Ilıcalı'ya tepki geldi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü medya patronu Acun Ilıcalı korsan yayın ile ilgili yaptığı açıklamasıyla konuşulurken, ünlü besteci Burhan Bayar'dan Ilıcalı'ya tepki geldi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü medya patronu Acun Ilıcalı korsan yayın ile ilgili yaptığı açıklamasıyla konuşulurken, ünlü besteci Burhan Bayar'dan Ilıcalı'ya tepki geldi. 

 

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde “Korsan yayın suçtur” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamaya ünlü besteci Burhan Bayar'dan tepki geldi. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde korsan yayınların Anadolu futbolunu bitireceğini söylemiş ve “Kardeşim gayet basit, korsan yayın hırsızlık. Ayrıca günahtır, haramdır, suçtur. Korsan yayın izleyenler gitsin arada sırada mağazalardan bir şeyler çalsın, aynı suç zaten” ifadelerini kullanmıştı.

 

Acun Ilıcalı'nın bu açıklamalarının ardından besteci Burhan Bayar, Ilıcalı'nın programlarında şarkılarını izinsiz kullandığını ve telif bedellerini ödemediğini iddia etti. Bayar, şu ifadeleri kullandı: “Sevgili Acun programlarında izinsiz yayınladığın şarkılarımın telifleri için kazandığım dava 4 yıldır istinaf mahkemesinde bekliyor. Bizlerden helallik al ve eser sahiplerinin haklarını öde inan işler daha iyi olacak. Senin için minik para bunlar”

 

burhan bayar dan acun ilicali ya tepki