Serenay Sarıkaya'dan Merve Dizdar'ın Cannes'da Aldığı En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne Yorum!

Acun Ilıcalı, Survivor 2023’ün yedekleri arasında yer alan 3 yarışmacıyı 2024’te kadroda olacağını açıkladı!

 

 

Acun Ilıcalı, Survivor 2023’ün yedekleri arasında yer alan 3 yarışmacıyı 2024’te kadroda olacağını açıkladı! Böylece Karadeniz Kılıç,Yaman Keleş ve Yiğit İnandı Survivor 2024’ün ilk yarışmacıları oldu.

 

Duvar’ın aktardığına göre, Survivor 2023, izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Yarışmanın yayınlanan son bölümünde açık artırma oyununu sunan Acun Ilıcalı, yarışmadaki değişikliklerden dolayı ana kadroya giremeyen 3 yarışmacının gelecek sene yarışacağını duyurdu.

 

Ilıcalı, "2 ay Dominik'te kaldılar, kendi istekleriyle. Yarışmada değişiklikler olunca bu 3 arkadaşımız önümüzde sene Survivor kadrosunda yer alacaklar. Yarışmaya dahil olacakları için onlar da 45 gün iletişimsiz kaldı. Onlar için çok zor bir durum oldu" ifadelerini kullandı. 

 

Survivor 2024'te yer alacağı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Kardeniz Kılıç, "Yaşarken çok zordu. Şimdi anı olarak kaldığı için güzel. Seneye as kadroda gireceğim için çok mutluyum" dedi. Yaman Keleş de, "Çok mutluyum, çok güzel bir ekip. Burada çok sevdiğim arkadaşlarım var. Yusuf, Merve ve Nefise. Bizim için daha hayırlısı olur diye düşünüyorum. Bizim için de tecrübe oldu" ifadelerini kullandı. Yiğit İnandı ise "45 gün çok zordu, bir odanın içine hapsoldu. Yemek de kısıtlı geliyordu. Yarışmaya girmek için her gün çantamı takıp bekliyordum. Seneye daha güzel hazırlanacağım" diye konuştu