Pandemi Diş Sağlığını Olumsuz Etkiledi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü futbolcu Arda Turan, Instagram'da yayınladığı video ile futbola veda ederken, veda videosu sosyal medyada gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü futbolcu Arda Turan, Instagram'da yayınladığı video ile futbola veda ederken, veda videosu sosyal medyada gündem oldu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü futbolcu Arda Turan, Instagram'da yayınladığı video ile futbola veda ederken, veda videosu sosyal medyada gündem oldu. 

 

Galatasaray altyapısından yetişen ve son olarak sarı-kırmızılı takımın formasını giyen Arda Turan, 35 yaşında futbolculuk kariyerine nokta koyduğunu açıkladı. 2000 yılında Galatasaray altyapısına giren ve A Takımla ilk maçına 2005 yılında çıkan Arda Turan, 16 yıllık profesyonel futbolculuk kariyerine nokta koydu. Son olarak Galatasaray forması giyen ve sözleşmesi uzatılmayan Arda, eşinin Youtube kanalında kendi seslendirdiği 16 dakikalık videoyla futbola veda etti.

 

“SAHA KENARINDA GÖRÜŞÜNCEYE DEK…”

 

Uzun bir veda konuşmasıyla çocukluğundan kariyer sonuna kadar düşüncelerini, anılarını ve hikayesini anlatan Arda Turan’ın kramponlarına veda ettiği sözler ise, “Galatasaray’daki her anım benim için çok kıymetli. Galatasaray’a hep sevgiyle baktım. Ne olursa olsun. İşte ben, Arda… Sevgiyle yaşayan, bazen fevri, kazanmak için her şeyi veren, asla bel altı vurmayan, hile yapmayan Arda… Artık gözyaşları içerisinde ama cesaretle kramponları asma vakti. Tüm yolculuğum boyunca elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalıştım. Ve bence fena da bir iş çıkarmadım. Yeniden hazırım. Futbolun içinde, saha kenarında yeniden görüşünceye dek. Oyun vedam ediyor ” oldu.