Çatı Katı Aşk Dizisinin 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sosyal medyada geçtiğimiz günlerde özel görüntüleri ifşa edilen ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, önceki gün yüzü olduğu cilt bakım markasının lansmanına katılırken, burada ifşa görüntüleriyle ilgili ilk kez konuştu. 

 

Sosyal medyada geçtiğimiz günlerde özel görüntüleri ifşa edilen ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, önceki gün yüzü olduğu cilt bakım markasının lansmanına katılırken, burada ifşa görüntüleriyle ilgili ilk kez konuştu. Son dönemde ifşa görüntüleriyle gündemde olan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, önceki gün yüzü olduğu cilt bakım markasının lansmanına katılırken, burada ifşa görüntüleriyle ilgili ilk kez konuştu.

 

İfşa görüntüleriyle ilgili ilk kez konuşan ünlü oyuncu "Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum. Çünkü çok destek aldım. Tanımadığım onlarca kadından, erkekten, meslektaşlarımdan, basın mensuplarından, köşe yazarlarından çok büyük destek aldım. Bu bana gerçekten çok iyi geldi. Bu dünyadaki iyiliğe yeniden inanmamı sağladı. Sosyal medyada insanlar sizleri tanımadan eleştiriyorlar, aşağılıyorlar, yargılıyorlar ama bu insanların dışında bir de bunun bir suç olduğunu görüp bana destek olan, kişiye ne kadar zarar verebileceğini bilen insanlar da var. Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten herkesin bir noktada iyi kalpliliğe ve nezakete ihtiyacı olabilir. Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl destek oluruz, nasıl beraber oluruz bunları konuşmamız lazım. Ben burada başkalarının başına gelmesin diye umut olarak duruyorum." ifadelerini kullandı. ,