Batuhan Karacakaya Askerliğini Tamamladı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Survivor yarışmacısı ve oyuncu Batuhan Karacakaya sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda askerliğini tamamladığını açıkladı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Survivor yarışmacısı ve oyuncu Batuhan Karacakaya sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda askerliğini tamamladığını açıkladı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Survivor yarışmacısı ve oyuncu Batuhan Karacakaya sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda askerliğini tamamladığını açıkladı. 

 

Batuhan Karacakaya, askerliğini tamamladı. Erzincan 59'uncu Havan ve Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı'nda vatani görevini yapan Karacakaya, duygularını dile getirdi. 'Aşk-ı Memnu'da dizisinde canlandırdığı 'Bülent' karakteriyle çocuk yaşta şöhreti yakalayan ve daha sonrasında Survivor yarışmasıyla geniş kitlelere ulaşan Batuhan Karacakaya, askerliğini yaptı. Vatani görevini tamamlayan Karacakaya, duygularını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dile getirdi:

 

Askerliğimi Erzincan 59’uncu Havan ve Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı'nda yapmak nasip oldu. Bütün komutanlarımız çok değerli ve iyi kalplilerdi. Dilerim ki Allah her daim onların yardımcıları olsun. Katıldıkları operasyonları yakından dinlemek, onlardan eğitim almak gurur vericiydi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen asker arkadaşlarım beni kardeşleri gibi gördükleri için ayrıca mutlu oldum. Bu yolda benimle yürüyen herkese selam olsun derken yanıma gelip seninleyiz diyenlere tekrardan selam olsun.

 

İşte o paylaşım;

 

batuhan karacakaya askerligini tamamladi