Tuğba Ekinci'nin Son Dakika Klibi Sosyal Medyada Tepki Çekti!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram sayfasından ikinci doğum sonrası ilk bikinili pozlarını takipçileriyle paylaştı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram sayfasından ikinci doğum sonrası ilk bikinili pozlarını takipçileriyle paylaştı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram sayfasından ikinci doğum sonrası ilk bikinili pozlarını takipçileriyle paylaştı.

 

Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda "Bergüzar Korel bikinili YAKALANDI! Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kilolu haliyle dikkat çekti! 4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı. Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel’in saklanma çabaları ise işe yaramadı. Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı.

 

Çevrenin şaşkın bakışları arasında tatilini sürdüren Bergüzar Korel’i görenler “eski halinden eser yok” demekten kendilerini alamadılar. Bu görüntüsü ile sosyal medyada eleştiri okları ve hakarete varan yorumlar ile alay konusu olan Bergüzar Korel’in şok değişimi için yana kaydırabilirsiniz. Sizleri yormak istemedim İyi yazlar olsun" ifadelerini kullanan ünlü oyuncu bu paylaşımıyla sosyal medyada takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

İşte o fotoğraflar; 

 

 

 ,