Bu Estetik Olmadan Evlenmeyin!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Zeynep Kaya, yaptığı açıklamada estetik ile evliliğini kurtarmaya çalışanlara yol gösterirken ilginç açıklamalar yaptı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Zeynep Kaya, yaptığı açıklamada estetik ile evliliğini kurtarmaya çalışanlara yol gösterirken ilginç açıklamalar yaptı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren estetik koçu Zeynep Kaya, yaptığı açıklamada estetik ile evliliğini kurtarmaya çalışanlara yol gösterirken ilginç açıklamalar yaptı. 

 

zeynep kaya dan ilgin aciklama bu estetik olmadan evlenmeyin

 

Bu estetik olmadan evlenmeyin!

 

"Zeyneplestetik" markasıyla 10 yıldır işinin zirvesinde olan estetik koçu Zeynep Kaya, evliliğini ve ilişkisini estetik ile kurtarma çabasında olanlara yol gösterdi. Erkek ya da özellikle kadın denilince  aklımıza beğenilme arzusu ve onaylanma duygusu gelmekte bu duygununda ilişkileri kurtarmakta yeterli olduğu düşünülüyor. Erkek veya kadın birçok danışmanım fiziki özelliklerinde düzeltme yaptırmaya ilişki kurtarmak amacıyla geliyor ama bunun öncesinde asıl kurtarıcı" ruh estetiği "  bunu göz ardı ediyorlar ifadesinde bulundu. Saygı, bir ilişkide en önemli kavram ne kadar fiziki değişim yaşasanız da partnerinize saygınız yoksa ruh estetiğiniz eksik kalmıştır ve hiçbir estetik doktoru bunu tedavi edemez. Bir ilişkiye girmeden önce  ruh estetiğinizi halledin, beğenilme arzunuzu sonra estetik cerrahi ile tamamlayalım. İç güzellik ve dış güzellik  tamamlanınca o zaman ilişkiler sağlam olur vurgusunu yaptı.