Bunamadım Diyen Bülent Ersoy Canlı Yayında Arto'yu Azarladı!

Bülent Ersoy menajer Haluk Şentürk hakkında konuşan Arto'ya sinirlendi. Söylemezsem Olmaz yayınına konuk olan Bülent Ersoy, Arto'yu canlı yayında azarladı.

 

Akşam'da yer alan habere göre; Bülent Ersoy, Söylemez Olmaz programının yayınına bağlandı ve programda yorumculuk yapan şarkıcı Arto'yu azarladı. Menajer Haluk Şentürk hakkında konuşan Arto, yayına bağlanan Bülent Ersoy'dan duyduğu sözlerle, adeta şoke oldu.

 

bulent ersoy canli yayinda arto yu azarladi

 

BÜLENT ERSOY CANLI YAYINDA ARTO'YU AZARLADI

 

Programa telefonla bağlanan Bülent Ersoy, "Hediyelerini alırken, kabul ederken, hatta kendisini taciz ederken, "Ay şu çok güzelmiş bunu da al bize" dediğiniz zamanları unuttunuz. Ben çok iyi hatırlıyorum. Ben bunamadım. Aklı başında öleceğim" dedi. Arto ise Haluk Şentürk'le eski arkadaş olduklarını ve hatıralarının olduğu bilgisini aktararak kendisini savundu.

 

Ersoy'sa, "Siz eski arkadaşlarınız hakkında hala böyle nasıl yorum yapabiliyorsunuz. Kime gideceğim başka? Ben menajer olarak bir sürü insanla çalışmadım. Siz beni arayamazsınız. Size cevap vermem. Sizi hiç sevmiyorum. Çünkü siz yalancısınız. İnsanın sinirlerini bozmayın. Ben ortalığı ayağı kaldırırım. Dikkat edin. Siz yalancısınız, yalancı." ifadelerini kullandı.