Karavan Turunda Ne Tip Karavan Tercih Edilmelidir? Çekme Karavan Mı? Motokaravan Mı?

Youtube'da yayınladığı sağlıklı bilgilerle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Şifabul, yayınladığı videosunda suda bekletilmiş cevizin vücuda sağladığı faydalar hakkında detaylı bilgiler verdi. 

 

Youtube'da yayınladığı sağlıklı bilgilerle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Şifabul, yayınladığı videosunda suda bekletilmiş cevizin vücuda sağladığı faydalar hakkında detaylı bilgiler verdi. Son dönemde yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Şifabul, yayınladığı videosunda suda bekletilmiş cevizin vücuda sağladığı faydalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

 

En faydalı besin listesinin ilk beşinde yerini alan ceviz, bu güzel ününü içindeki vitamin ve mineral zenginliğiyle hak ediyor. Cevizi günlük rejimimizin içine mutlaka katmamız gerekiyor. Uzmanlar günde 3-4 tane ceviz yenmesi gerektiği konusunda hem fikirler. Yalnız cevizin özellikle bir yeme şekli var ki onun içindeki besleyici değerin ve lezzetin ikiye katlanmasına neden oluyor. O yöntem bir gece boyunca 1,5 adet cevizi suda bekleterek sabah aç karnına yemek.

 

Detyaları aşağıdan öğrenebilirsiniz. ,