En Hamarat Benim Zeynep Yoğurtçuoğlu Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün Birsen Altuntaş'ın haberi ile gündeme gelen isim kullanılmadan yazılan yasak aşk haberinde kendi ismini kullananlara tepki gösterirken çarpıcı ifadeler kullandı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün Birsen Altuntaş'ın haberi ile gündeme gelen isim kullanılmadan yazılan yasak aşk haberinde kendi ismini kullananlara tepki gösterirken çarpıcı ifadeler kullandı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün Birsen Altuntaş'ın haberi ile gündeme gelen isim kullanılmadan yazılan yasak aşk haberinde kendi ismini kullananlara tepki gösterirken çarpıcı ifadeler kullandı.  

 

Yetsin artık!

 

Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda yasak aşk iddialarında adını geçirenler için  "İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığa yazıklar olsun. Zor günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına iddia adı altında yapılan sözlü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum. Çamur at izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım. Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile mücadelemi hukuk yoluyla vereceğim. Bilin isterim" ifadelerini kullanan Özdemir sosyal medyada destek gördü. 

 

demet ozdemir den yasak ask iddialarina sert yanit yetsin artik mahkemede hesap soracagimEtiketler: