Serenay Sarıkaya'dan Merve Dizdar'ın Cannes'da Aldığı En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne Yorum!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü manken Deniz Akkaya, AHBAP derneği başkanı Haluk Levent ile ilgili sosyal medyada yeni açıklamalar yaparken, sert ifadeler kullanmaya devam etti. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü manken Deniz Akkaya, AHBAP derneği başkanı Haluk Levent ile ilgili sosyal medyada yeni açıklamalar yaparken, sert ifadeler kullanmaya devam etti. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü manken Deniz Akkaya, AHBAP derneği başkanı Haluk Levent ile ilgili sosyal medyada yeni açıklamalar yaparken, sert ifadeler kullanmaya devam etti. 

 

Bizim buradan bir kuruş kazancımız yok. Utanmıyor musun?

 

Adı sıklıkla dolandırıcılık suçlamasıyla anılan AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent'i hedef alan Deniz Akkaya yeni açıklamalarda bulundu. "Beni mahkemeye ver ki her şeyi anlatayım. Utanmıyor musun Haluk Levent? Davaya vermeni heyecanla bekliyorum" diyen eski manken sosyal medyada gündem oldu. Eski manken Deniz Akkaya, AHBAP Derneği'nin kurucusu ve başkanı şarkıcı Haluk Levent'in dolandırıcı olduğuna dair yaptığı açıklamalarla gündemde. İddialar bitmeyen Akkaya Haluk Levent'in kendisine dava açacağını duyunca yeni açıklamalar yaptı. Çeşitli iddialarda bulunan eski manken "Bize Cenk Erenler telefon açıyor gel evde buluşalımlar. Bu ne demek? Gör beni göreyim seni? Sen utanmıyor musun? Bizim buradan bir kuruş kazancımız yok. Utanmıyor musun?" dedi.

 

"Ben korkmam" diyen Deniz Akkaya konuşmasının devamında şunları söyledi:

 

"Gel paramı indirdim... Oğuzhan Bey'e de teklifte bulunmuş, mesajlarımı yalanlarsa parasını verecekmiş. Bunların hepsini davada konuşacağız sen beni ver ki mahkemeye bunları konuşalım.Can Bey mesela kimin üzerinden aldı parayı ne kadar yemlendi. Bu arada dile getirmediğim mağdurlar var. Davaya vermeni heyecanla bekliyoruz."