Mustafa Sandal Defne Samyeli'yi Onore Ettim Dedi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımıyla büyük kızı Deren Talu'nun işletmeci Baran Tınaz ile ilişkisine onay verdiği iddia edildi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımıyla büyük kızı Deren Talu'nun işletmeci Baran Tınaz ile ilişkisine onay verdiği iddia edildi. Ünlü sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, işletmeci Baran Tınaz ile aşk yaşamaya başlamıştı. Samyeli'den kızının aşkıyla ilgili sürpriz bir hamle geldi.

 

Defne Samyeli'nin 23 yaşındaki kızı Deren Talu, sosyal medya paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettiriyor. Son olarak, işletmeci Baran Tınaz ile aşk yaşadığı Instagram paylaşımlarıyla ortaya çıkan Deren Talu, dikkatleri üzerine çekmişti. Baran Tınaz, Instagram hesabının hikaye bölümünden 23 yaşındaki güzel ile fotoğrafını yayınlamıştı. İşletmeci Baran Tınaz'ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu. Defne Samyeli ise önceki gün büyük kızı Deren'in sevgilisinin işlettiği mekanın terasında poz verdi. Ünlü sunucunun paylaştığı kare, "Anneden aşk onayı" yorumlarına neden oldu. Deren Talu'nun annesinin fotoğrafını beğenmesi ve yorumda bulunması da gözlerden kaçmadı.

 

İşte o paylaşım, 

 ,