Şenay Devi'den 12-18 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumları!

Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla zaman zaman gündem yaratan ünlü oyuncu Eda Ece, yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını söylerken sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 

 

Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla zaman zaman gündem yaratan ünlü oyuncu Eda Ece, yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını söylerken sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Son dönemde yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Eda Ece, yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını söylerken sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 

 

Eda Ece yaptığı açıklamada "Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere malesef ben de covid geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim. Lütfen ama lütfen kendinize çok dikkat edin. Maskenizi takın, ellerinizi yıkayın, kimseyle temasa girmeyin. Tekrar sete döneceğim için biraz panik içindeyim. Kalabalıkta çalışan herkese dikkat edin diyorum" ifadelerini kullandı. 

 

eda ece koronaviruse yakalandi