Mustafa Sandal Defne Samyeli'yi Onore Ettim Dedi!

Youtube'da yayınladığı güzellik ve moda içerikleriyle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Eda Kurt, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı yaz indirim alışverişinden aldığı ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verdi. 

 

Youtube'da yayınladığı güzellik ve moda içerikleriyle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Eda Kurt, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı yaz indirim alışverişinden aldığı ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verdi. Son dönemde yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin beğenisini kazanmayı başaran ünlü sosyal medya fenomeni Eda Kurt, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı yaz indirim alışverişinden aldığı ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verdi.

 

Yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı yaz indirim alışverişinden aldığı ürünlerle ilgili konuşan ünlü sosyal medya fenomeni önerilerini takipçileriyle paylaştı. Kısa sürede binlerce kez izlenen içeriğiyle Kurt, sosyal medyada takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz. ,