Tuğba Ekinci'nin Son Dakika Klibi Sosyal Medyada Tepki Çekti!

Youtube'da yayınladığı güzellik ve sağlık videolarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Ezgi Selek, yayınladığı videosunda 25 günde Chloe Ting Challenge ile nasıl zayıfladığını tecrübelerinden ve deneyimlerinden yola çıkarak anlattı. 

 

Youtube'da yayınladığı güzellik ve sağlık videolarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Ezgi Selek, yayınladığı videosunda 25 günde Chloe Ting Challenge ile nasıl zayıfladığını tecrübelerinden ve deneyimlerinden yola çıkarak anlattı. Son dönemde yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Ezgi Selek, yayınladığı videosunda 25 günde Chloe Ting Challenge ile nasıl zayıfladığını tecrübelerinden ve deneyimlerinden yola çıkarak anlattı.

 

Yayınladığı videosunda 25 günde Chloe Ting Challenge ile nasıl zayıfladığını tecrübelerinden ve deneyimlerinden yola çıkarak anlatan ünlü sosyal medya fenomeni bu konuda detaylı bilgiler verdi. Kısa sürede binlerce kez izlenen içeriğiyle ünlü sosyal medya fenomeni takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz. ,