Fashion TV Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat Melissa Daşdemir İle Evlendi!

Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Fashion TV Yönetim Kurulu Başkanı ünlü iş insanı Enis Onat Paris'te manken Melissa Daşdemir ile evlendi. 

 

Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Fashion TV Yönetim Kurulu Başkanı ünlü iş insanı Enis Onat Paris'te manken Melissa Daşdemir ile evlendi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Fashion TV Yönetim Kurulu Başkanı ünlü iş insanı Enis Onat Paris'te manken Melissa Daşdemir ile evlendi. 

 

enis onat manken melissa dasdemir ile evlendi

 

Paris'te evlendiler!

 

enis onat manken melissa dasdemir ile evlendi

 

FashionTV Türkiye yönetim kurulu başkanı Enis Onat Paris'te evlenerek bekarlığa veda etti. Önemli moda organizasyonlarına imza atan Enis Onat gelin adayını da yine moda dünyasından seçti ve son dönemde özellikle yurt dışında başarıları ile adından sıkça söz ettiren model Melissa Daşdemir ile Paris'te evlendi. Paris'te ve Dubai'de başarılı defilelere baş manken olarak katılan Melissa Daşdemir, FashionTV Türkiye yönetim kurulu başkanı Enis Onat ile Paris'te evlenerek bu kez gerçekten gelinlik giyip moda dünyasına Fashion TV'ye gelin oldu. Enis Onat, Melissa Daşdemir çifti sessiz sedasız evlenerek dünya evine girerken, nikah tarihine denk gelen deprem felaketi nedeniyle de düğün tarihini ertelediklerini belirterek bayram sonrası İstanbul' da düğün planladıklarını dile getirdiler.