Tuğba Ekinci'nin Son Dakika Klibi Sosyal Medyada Tepki Çekti!

Youtube'da yayınladığı sağlıklı bilgilerle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel, yayınladığı videosunda göbek yağlarından hızlıca kurtulmanızı sağlayacak 9 etkili bilimsel yöntem hakkında detaylı bilgiler verdi. 

 

Youtube'da yayınladığı sağlıklı bilgilerle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel, yayınladığı videosunda göbek yağlarından hızlıca kurtulmanızı sağlayacak 9 etkili bilimsel yöntem hakkında detaylı bilgiler verdi. Son dönemde yayınladığı diyet programları, ve sağlık tavsiyeleri ile adından sık sık söz ettiren ünlü diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel, yayınladığı videosunda bu kez göbek yağlarından hızlıca kurtulmanızı sağlayacak 9 etkili bilimsel yöntem hakkında detaylı bilgiler verdi. 

 

Yayınladığı videosunda kendisine sık sık sorulan yağdan nasıl kilo verilir, göbek eritmek için ne yapmalı, hızlı yağdan kilo vermek mümkün mü, göbek yağı eritme yolları nelerdir? gibi sorulara cevap veren ünlü diyetisyen göbek yağlarından kurtulmak için hemen uygulayabileceğiniz 9 etkili bilimsel yöntem hakkında detaylı bilgiler verdi. 

 

İşte göbek yağlarından kurtaran 9 etkili bilimsel yöntem; 

 

Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren bir diyet uygulayın.

Basit şeker içeren gıdalardan uzak durun.

Gün içinde 2 kase ev yoğurdu tüketin.

Lif oranı yüksek besinleri tercih edin.

Gün içinde 1 litre tarçınlı su için.

Diyetinizi düzenli spor ile destekleyin.

Metabolizma hızlandıran yeşil çay, rezene çayı veya ıhlamur çayı tercih edin.

Paketli ve işlenmiş gıdalardan uzak durun.

Sağlıklı besinleri yaşam tarzı haline getirin.

 

Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz. 

 ,