Ara Makas Nedir? Nasıl Kesilir?

Sosyal medyada Ebru Gündeş ile evli oldukları dönemde o dönem Ebru Gündeş ile yakın dostlukları bulunan Hadise ile Reza Zarrab'ın aşk yaşadığı iddia edilirken, Zarrab ile Hadise'nin o dönem ki Whatsapp konuşmaları ifşa oldu. 

 

Sosyal medyada Ebru Gündeş ile evli oldukları dönemde o dönem Ebru Gündeş ile yakın dostlukları bulunan Hadise ile Reza Zarrab'ın aşk yaşadığı iddia edilirken, Zarrab ile Hadise'nin o dönem ki Whatsapp konuşmaları ifşa oldu. Sosyal medyada Ebru Gündeş ile evli oldukları dönemde o dönem Ebru Gündeş ile yakın dostlukları bulunan Hadise ile Reza Zarrab'ın aşk yaşadığı iddia edilirken, Zarrab ile Hadise'nin o dönem ki Whatsapp konuşmaları ifşa oldu. 

 

hadise ile reza zarrab in whatsapp konusmalari ifsa oldu

 

Canlı yayında okundu!

 

Hadise ve Ebru Gündeş'in eski kocası Reza Zarrab'ın mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü. Seren Serengil'in sık sık gündeme getirdiği olayda ikiliye ait olduğu iddia edilen mesajlar canlı yayında okundu. Reza Zarrab ve Hadise mesajlarında Acun Ilıcalı detayı da dikkat çekti. İkilinin yasak aşk iddiaları gündeme geldiği dönem Ilıcalı Hadise'yi O Ses Türkiye'den yollamıştı. Ebru Gündeş ile evli olduğu dönem Gündeş'in arkadaşı Hadise ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Reza Zarrab'ın mesajları ortaya çıktı. Reza Zarrab ve Hadise arasında olduğu iddia edilen mesajlar Söylemezsem Olmaz masasında okundu.

 

Söylemezsem Olmaz programının Haber Konseyi sitesinin haberine dayandırdığı bilgilerde; İddiaların ayyuka çıktığı dönemde Hadise'yi O Ses Türkiye'den gönderen Acun Ilıcalı da o mesajlardan nasibini aldı. Ebru Gündeş'in dava açarak boşanmaya çalıştığı dönemde haberler hakkında yayın yasağı getirtmeye çalışan ikilinin mesajlarında Ilıcalı hakkında da sözler var. Reza Zarrab mesajlarda "Acun'un kalıbına tüküreyim" deyince Hadise de eski dostunu savunmak yerine "Sorma" diyerek yanıt veriyor. Seren Serengil bu konuda ise "Acun gönderdi ya... O yüzden sallıyorlar" dedi.