İpek Açar'ın Bebeğinin İsmi Belli Oldu! 6 Aylık Hamile!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan İpek Açar sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda bebeğinin ismini açıkladı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan İpek Açar sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda bebeğinin ismini açıkladı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan İpek Açar sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda bebeğinin ismini açıkladı. 

 

Hürriyet'te yer alan habere göre, İkici kez anne olmaya hazırlanan İpek Açar'ın bebeğine vereceği ismi eşi Alper Kömürcü açıkladı. 2019 yılında İpek Açar ile nikah masasına oturan Alper Kömürcü, evlilik yıl dönümlerini Instagram'da paylaştığı fotoğrafla kutladı. 6 aylık hamile eşine sarılarak poz veren Kömürcü, fotoğrafın altına düştüğü notta oğullarının ismini de açıkladı:

 

"Hayat bizim yaşlarımızda çok hızlanıyor. Her anına sıkı sıkı tutunduğum hayatımın en güzel 4 senesini yaşadım seninle. Seninle geçirdiğim her gün hayatamı daha özel ve anlamlı kılıyor. Canımız bir tanemiz Aslı Gönül'ümüz ve Allah nasip ederse minik Ömer Alp'imizle birlikte daha nice 4'lere 44'lere inşallah. Seni çok seviyorum"Etiketler: