Tuğba Ekinci'nin Son Dakika Klibi Sosyal Medyada Tepki Çekti!

Youtube'da yayınladığı güzellik ve moda içerikleriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni İrem Turhaner, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı yaz kıyafet alışverişinden aldığı ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verdi. 

 

Youtube'da yayınladığı güzellik ve moda içerikleriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni İrem Turhaner, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı yaz kıyafet alışverişinden aldığı ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verdi. Son dönemde yaptığı yayınlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni İrem Turhaner, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı yaz kıyafet alışverişinden aldığı ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verdi.

 

Yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı yaz kıyafet alışverişinden aldığı ürünlerle ilgili konuşan ünlü sosyal medya fenomeni bu konuda detaylı bilgiler verdi. Kısa sürede binlerce kez izlenen içeriğiyle ünlü sosyal medya fenomeni takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz. ,