Kibariye'den Dikkat Çeken Seda Sayan İtirafı! Buraya Yakışmıyorsun Dedim!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Kibariye, Doğu Demirkol'un sunduğu Alelade Show'a konuk olurken Seda Sayan'ı nasıl keşfettiğini anlattı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Kibariye, Doğu Demirkol'un sunduğu Alelade Show'a konuk olurken Seda Sayan'ı nasıl keşfettiğini anlattı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Kibariye, Doğu Demirkol'un sunduğu Alelade Show'a konuk olurken Seda Sayan'ı nasıl keşfettiğini anlattı. 

 

Şarkıcı Kibariye konuk olduğu bir programda Seda Sayan'ı nasıl keşfettiğini anlattı. ‘Doğu Demirkol ile Alelade Show’a konuk olan Kibariye, programda meslektaşı Seda Sayan ile sarıldıkları pozu görünce hemen alkışladı. Şarkıcı sonrasında da Sayan’ı nasıl keşfettiğini anlattı.

 

“SEN BURAYA YAKIŞMIYORSUN’ DEDİM”

 

Kibariye, “Şu Seda’yı ne zaman görsem içimin yağları eriyor. Biz aynı evde 40 sene yaşadık. Bir butiğe gittim, kendime kazak almak istedim. Seda’yı bir gördüm, maşallah çok güzel kadın. ‘Sen buraya yakışmıyorsun. Sesin var mı senin?’ dedim. Azıcık şarkı okudu. Bana da alt kadro lazımdı. Seda’yı ben o zaman keşfettim. Başka kimseye böyle bir şey yapmadım. Elektriğim Seda ile tuttu. Kalbi çok güzeldir Seda’nın. Ekranda nasıl konuşuyorsa aynı öyledir” ifadelerini kullandı.