Lerzan Mutlu'dan Alişan Ve Eşine Tehditkar Sözler! Yayınlayım Mı O Videonuzu?

Sosyal medyada son günlerde yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Alişan ve eşini hedef alırken elindeki videoyu yayınlarsa zor durumda kalacaklarını söyledi. 

 

Sosyal medyada son günlerde yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Alişan ve eşini hedef alırken elindeki videoyu yayınlarsa zor durumda kalacaklarını söyledi. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Alişan ve eşini hedef alırken elindeki videoyu yayınlarsa zor durumda kalacaklarını söyledi.

 

Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Alişan ve eşi için "Ne güzel bir düğündü canlarım.. Bazen özleyip storyden giden ama film rulosuna kaydettiğim canlı yayınlardan açıp açıp izliyorum. Sizi sevenlere de izlettirsem mi? Bir tanesinde çok ağır hakaretler var ama bütün piyasanın bildiği.. Kafamın tasının atmasına ramak var o zaman yaparım" ifadelerini kullanan Mutlu paylaşımıyla gündem oldu. 

 

İşte o paylaşım;