Manga Grubunun Solisti Ferman Akgül Çocuklarının Annesiyle 10 Yıl Sonra Evlendi!

Kendilerine has müzik tarzlarıyla adlarından söz ettiren ünlü müzik grubu Manga'nın solisti Ferman Akgül ile 10 yıldır birlikte olduğu iki çocuğunun annesi Bettina Kuperman ile Bodrum’da nikah masasına oturdu. 

 

Kendilerine has müzik tarzlarıyla adlarından söz ettiren ünlü müzik grubu Manga'nın solisti Ferman Akgül ile 10 yıldır birlikte olduğu iki çocuğunun annesi Bettina Kuperman ile Bodrum’da nikah masasına oturdu. Son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla dikkat çeken ünlü müzik grubu Manga'nın solisti Ferman Akgül ile 10 yıldır birlikte olduğu iki çocuğunun annesi Bettina Kuperman ile Bodrum’da nikah masasına oturdu.  

 

Manga grubunun solisti Ferman Akgül, 10 yıldır birlikte olduğu iki çocuğunun annesi Bettina Kuperman ile Bodrum’da nikah masasına oturdu. Nikahtan sonra çektirdikleri pozları sosyal medya hesabından paylaşan Akgül, "Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de resmi nikahımızı ekleyelim artık dedik" dedi.

 

manga grubunun solisti ferman akgul 10 yildir birlikte oldugu sevgilisi ile evlendi

 

"KISACASI BİZ EVLENDİK"

 

10 yıldır birlikte olduğu 2 çocuğunun annesi Bettina Kuperman ile evlenen şarkıcı, güzel haberi de Instagram hesabından paylaştı. Nikah sonrası ailelerle çektirdikleri pozları paylaşan Akgül, "Çocuklu ve evli! İki ülke arasındaki belge farklılıklarından dolayı orada mı olsun burada mı, yazın mı olsun kışın mı, yok çocuklar doğuyor bir bekleyelim diye diye on sene geçmiş. Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de resmi nikahımızı ekleyelim artık dedik. Kısacası biz evlendik. Seni seviyorum Bettina Kuperman Akgül. Artık resmi olarak Sivas ve Angara'lısın. 26.12.2021... Şahitlerimiz Özgür Can Öney, Alper Akgül ve Bodrum Belediye'sine teşekkürlerimizle" notunu yazdı.

 

Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da hukuk yüksek lisansı yapan Bettina Kuperman, yönetim danışmanlığı, stratejik planlama, iletişim ve marka geliştirme alanlarında çalışıyor.