Karavan Turunda Ne Tip Karavan Tercih Edilmelidir? Çekme Karavan Mı? Motokaravan Mı?

Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Barış Deniz Akşaş, Ahsen Eroğlu gibi oyuncuların yer aldığı menajerlerin gözünden ünlülerin mükemmel gözüken parlak yaşamlarının eleştirildiği Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. 

 

Başrollerinde Fatih Artman, Canan Ergüder, Barış Falay, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş gibi oyuncuların yer aldığı ve her bölümde birbirinden ünlü oyuncuların diziye konuk olarak katıldığı Star TV'nin iddialı yapımı Menajerimi Ara dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Fransız Call My Agent dizisinden ülkemize uyarlanan ve ünlülerin parlak gözüken yaşamlarının menajerlerin gözünden eleştirilerinin yapıldığı Menajerimi Ara dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

 

Yapımcılığını Ay Yapım'dan Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu, senaryosu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Menajerimi Ara dizisinin 5. bölüm  fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin 5. bölüm fragmanı yayınlanırken, yayınlanan fragman sosyal medyada takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

İşte Menajerimi Ara dizisinin 5. bölüm fragmanı; ,