Mustafa Sandal Defne Samyeli'yi Onore Ettim Dedi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü oyuncu Miray Daner, Vatanım Sensin dizisinden sonra yeniden Saygı Bir Ercüment Çözer hikayesinde birlikte rol almaya hazırlandığı Boran Kuzum'un saçlarını kesti. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü oyuncu Miray Daner, Vatanım Sensin dizisinden sonra yeniden Saygı Bir Ercüment Çözer hikayesinde birlikte rol almaya hazırlandığı Boran Kuzum'un saçlarını kesti. Son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Miray Daner, Vatanım Sensin dizisinden sonra yeniden Saygı Bir Ercüment Çözer hikayesinde birlikte rol almaya hazırlandığı Boran Kuzum'un saçlarını kesti.

 

BluTV'nin yeni dizisi ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin sete çıkmasına günler kala, oyuncular da karakterleri için hazırlıklarını tamamladı. Daha önce ‘Vatanım Sensin’ dizisinde kamera karşısına geçen ve büyük kitlelerin beğenisini toplayan Boran Kuzum ve Miray Daner yeniden birlikte rol almak için gün sayıyorlar. Dizinin saç ve kostüm provaları için bir araya gelen ikili eğlenceli anlar yaşadı. Hazırlıklar sırasında Daner eline makası alıp Kuzum'un saçlarını kesti.

 

İşte o anlar; 

 ,