Nagihan Karadere'den Dikkat Çeken Survivor Açıklaması! Bir Daha Asla Katılmam!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, önceki gün Katarsis programına konuk olurken Survivor yarışmasında yaşadıkları hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, önceki gün Katarsis programına konuk olurken Survivor yarışmasında yaşadıkları hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, önceki gün Katarsis programına konuk olurken Survivor yarışmasında yaşadıkları hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

 

Fenomen yarışma Survivor'ın iddialı isimlerinden Nagihan Karadere, üçüncü kez katıldığı yarışmanın 'All Star' sezonunda boy göstermiş, hırsı ve başarılı parkur performansına rağmen final dörtlüsü arasında yer almamıştı. Nisa Bölükbaşı'nın SMS oylaması sonusu şampiyonluk kupasını kaldırmasının ardından her fırsatta tepkisini dile getiren Survivor Nagihan, bu konuda bir kez daha isyan etti. Atletizmde ülkemizi defalarca başarıyla temsil eden ve Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Survivor'la adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Nagihan Karadere, Youtube'da yayınlanan 'Katarsis' programında Gökhan Çınar’a içini döktü. Yarışma sonrası yaptığı sitemkar açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine gelen 38 yaşındaki sporcu, "Tekrar Survivor’a katılır mısın?" sorusunu yanıtladı.

 

"EVDEN ÇIKMAK BİLE İSTEMİYORUM"

 

Yarışmanın çekimlerinin gerçekleştiği Dominik Cumhuriyeti'nden döndükten sonra kendi hayatına adapte olmaya çalıştığını dile getiren eski atlet, "O kadar zorlu bir süreçten çıktık ki normal hayatımızı unutmuşuz. Adada basit bir hayatımız varmış. Tek görevimiz yarışmak ve karnımızı doyurmakmış. Normal hayata baktığımda ise şimdilerde evden çıkmak dahi istemiyorum. Gerçekten hayattan kopmuşuz" dedi.

 

"ÜÇ SEZON DA AYNI HÜSRANI YAŞADIM"

 

Survivor’a üç kez gittim ama en son gittiğim bu sezon benim için tam bir travmaydı. Beklenti ve sonuç olarak çok yorucu bir sezondu. Orada rekabet, hayatta kalma ve karnımızı doyurma durumumuz vardı. Kendimizi kanıtlayabilme önemliydi. Savaşçı ruhumu gösterdiği için iki ayrı Nagihan var. Survivor kupası emeklerimin karşılığı olarak kaldırmak istediğim bir kupaydı. Çok fazla emek verdiğimi düşünüyorum ama kaldırmak nasip olmadı. Üç sezon da aynı hüsranı yaşadım. 'Alıştım' diyebilirim buna. Yeni yeni normale döndüm. Kırgınım ve üzgünüm. Emeğimizin karşılığını alamadık. Bir tek ben değil, belki diğer yarışmacılar da böyle düşünüyordur. En çok hak edenlerden biri olduğumu biliyorum.

 

"MANİPÜLE ETMEYE ÇALIŞTILAR"

 

Başarılı performanslarıyla alkışa alan Karadere, "Hayatta hep kazanan Nagihan olmaya çalıştım. Adil ve etik bir şekilde bunu amaçladım. Dürüstlüğüm ve insanlığımdan kaybettim hep. Bazı şeyleri görmezden gelseydim, yan gelip yatsaydım veya umursamasaydım daha mı başarılı olacaktım, bilmiyorum. Benim için başarı sonuna kadar mücadele etmektir. Gerek parkur, gerek insan ilişkilerinde böyle olması gerekiyor. Ben bunu fazlasıyla başardığımı düşünüyorum. Başarımdan ve başarı korkumdan dolayı tüm rakiplerimin hedefinde bir yarışmacı oldum. Başarılı yarışmacı da benimle rekabete giriyor, en zayıf olan da beni bir şekilde düşürebilmek için beni manipüle etmeye çalışıyor" dedi.

 

"DİBİNE KADAR ORANIN HAKKINI VERDİM"

 

Survivor'da üçüncü kez de şampiyonluk hedefine ulaşamayan Nagihan, "Ben gerçek anlamda çok büyük mücadeleler gösterdim. Sonuna kadar hepsi ile baş ettiğimi düşünüyorum. En azından dibine kadar oranın hakkını verdim. Sonuç olarak verdiğim emeğin hakkını alamadım. Çok kırgınım ve bir daha asla Survivor’a katılmam" ifadelerini kullandı.