Pandemi Diş Sağlığını Olumsuz Etkiledi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve rol aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı performans ile geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Nejat İşler, önceki gün gittiği bir mekanda adama uçan yumruk atarken bir anda mekan karıştı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve rol aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı performans ile geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Nejat İşler, önceki gün gittiği bir mekanda adama uçan yumruk atarken bir anda mekan karıştı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve rol aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı performans ile geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Nejat İşler, önceki gün gittiği bir mekanda adama uçan yumruk atarken bir anda mekan karıştı. 

 

Ünlü oyuncu Nejat işler, gittiği mekanda yanındaki kız arkadaşına saygısızlık yapan bir adamı dövdü. Saygı dizisiyle uzun bir aranın ardından yeniden adından söz ettiren ünlü oyuncu Nejat İşler, Asmalımescit'te bir mekanda kavgaya karıştı.

 

Nejat İşler, yanında bulunan kız arkadaşına saygısızca davranan bir kişiyi affetmedi.

 

nejat isler in olaylı gecesi adami dovdu

 

Saygısızlığa gelemedi

 

Tv100’den Onur Üçkarışoğlu’nun haberine göre; müdavimi olduğu bir mekanda eğlenen Nejat İşler, yanındaki kız arkadaşına saygısızca yaklaşan adama çok sinirlendi. 50 yaşındaki ünlü aktör, uçarak adama yumruk attı. Bir anda mekan karıştı. Korumalar adamı

 

Nejat'ın elinden zor aldı

 

İşler, adamı yere yatırıp yumruklamaya devam etti. Aksiyon filmlerini aratmayan kavgayı araya giren korumalar durdurdu. Nejat İşler, dövdüğü kişinin mekandan atılmasının ardından eğlencesine devam etti.Etiketler: