Nil Gülcan Yeni Şarkısının Çalışmalarını Bitiriyor!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan şarkıcı Nil Gülcan'ın yeni şarkısının stüdyo çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğu bilgisi paylaşıldı. 

 

Haber: Sedat Sarıkaya

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan şarkıcı Nil Gülcan'ın yeni şarkısının stüdyo çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğu bilgisi paylaşıldı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan şarkıcı Nil Gülcan'ın yeni şarkısının stüdyo çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğu bilgisi paylaşıldı. 

 

nil gulcan in yeni sarkisinin studyo calismalari sonlaniyor

 

Çalışmalarda sona gelindi!

 

Türk Pop Müziği'nin sevilen isimlerinden Nil Gülcan, Yeni göz bebeğim dediği şarkısı için stüdyo çalışmalarını çok yakında tamamlıyor. Arka arkaya çıkardığı ve paylaşılma rekorları kıran şarkılarına bir yenisini eklemek için stüdyoya giren Nil Gülcan, yeni albümdeki şarkıların seçimini tamamlamak üzere olmanın keyfi içinde."İstiklal" adlı muhteşem şarkının Söz ve Müziği Nil Gülcan'a ait şarkının düzenlemesi Ahmet Kolpar'ın yaptığı şarkının Çekim ve Montaj işlerinde Murat Aygör ve Ahmet Aygör emeğı ile muhteşem bir şarkı geliyor. Şarkının yönetmenliğinde yine Nil Gülcan imzası var.

 

nil gulcan in yeni sarkisinin studyo calismalari sonlaniyor

 

Müzisyen kimliğinin yanısıra yapımcılığı ve  renkli kişiliğiyle de ilgi toplayan Nil Gülcan, televizyon dünyasında "Nil Vakti" proğramından sonra yeni proğramının başlayacağını  söyleyerek "Televizyonda herkesin sahte olduğunu düşünüyorum. Ancak tam da bu sebepten çok da iyi bir televizyoncu olabilirim. Düşündüğüm farklı konseptleri yansıtabileceğim yeni bir format ile başlayacağım. Televizyonu sadece kendine hizmet eden bir araç olmaktan çıkarıp sanat ve topluma da hizmet edecek bir mecra haline getirebiliriz" dedi.Etiketler: