İdil Yazar'dan Çikolatalı Muslu Brownie Tarifi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren Olivia Mathers kimdir? İşte Olivia Mathers'ın hiç bilinmeyen hayatı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren Olivia Mathers kimdir? İşte Olivia Mathers'ın hiç bilinmeyen hayatı. Instagram sayfasından yayınladığı bikinili fotoğraflarla 550 binden fazla takipçisi olan Olivia Mathers kimdir? İşte yanıtı.. 

 

28 Aralık 1996 yılında Avustralya'da dünyaya gelen, 22 yaşındaki güzel bikini mankeni, okul hayatını Avustralya'nın Gold Coast kentinde bulunan Aquinas College'da geçirdi. Okulu bitirdikten sonra kısa süre Gold Coast'ta bulunan Bedroom Lounge Bar'da çalışan güzel manken, sonrasında mankenlik yapmaya başlayarak, bilinen en iyi bikini modellerinden biri haline geldi. 

 

Şu sıralar Jake Carmody ile birlikte olan güzel mankenin en güzel fotoğraflarını sizler için derledik. İşte o fotoğraflar.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Not: Fotoğraflar Oliva Mathers'ın Instagram sayfasından alınmıştır. 


Şevket Karakaya - sevket@fenoreporter.com -
Kasımpaşa Lisesi'nden mezun olan Ercan Tekin. İstanbul Üniversitesi İletişim Bölümünden mezun olarak gazetecilik ve köşe yazarlığı yapmaktadır.


,