MSB'den Açıklama! Türk Askeri Kosova'ya Gidiyor!

Rüyada bidon görmek ne anlama gelir? Rüyada bidon gördüysen ne olacaktır? Kötüye mi yoksa iyiye mi işarettir? Rüyada bidon görmenin anlamı nedir? Bidon görmek neye delalet eder? İşte cevabı haberimizde...

 

-Rüyada bidon görmek, rızka işarettir. İçinde turşu, su, süt ve gıda maddesi bulunan bidonlar görmek, bolluk ve berekete işarettir. Beyaz bidon rüyası, küp ve tulum gibi de yorumlanır. Rüyada turşu bidonu görmek insanın çok istediği bir işten beklediği iyi sonuçları alacağı, hayallerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada bidonda turşu kurmak, helal para kazanacağına işaret eder. Turşuyu bidona koyan kişi mutlu olacağı bir çalışma yapacak demektir. Rüyada bidon görmek, rızka işarettir. Rüyada su bidonu görmek, yolculuğa, aileye, çocuklara ve evin hanımına işaret eder.

-İçinde su bulunan bidon görmek, hanımın hamile kalmasına yahut rüya sahibinin zengin olacağına işarettir. Rüyada su bidonundan su içtiğini görmek, eş ve çocuklardan görecek iyilik ve ihsana işaret eder. Rüyada boş bidon görmek, kişinin dünyada güzel ve hayırlı işler yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında bidon gören kadınlar, eğer hamile ise erkek çocuk doğuracağına, erkekler için ise beklenmedik yerden gelecek rızka işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre, rüyada bidon berekete, mirasa ve uzun bir ömre işaret etmektedir.

-Rüyada bidonda süt görmek hayırsever, yardım etmekten hoşlanan bir kimseyi çağrıştırır. Süt dolu bidon gören sevap kazanır. Rüyada süt dolu bidon görmek rüya sahibinin bol rızık sahibi olacağına yorulur. Bazende, bidon içinde görülen süt sevinçli haber almaya ya da sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır.

-Bir kimse rüyada çeşmeden bidona su doldurduğunu, doldurduğu suyu dağıttığını görse, o kimsenin günahlarının bağışlandığına işaret eder. Rüyada su dolu bidon görmek, bolluk ve berekete işarettir. Rüyada çeşmeden bidona su doldurmak, rüyayı gören kimsenin bir hayır kurumunun başına geçeceğine tabir edilir. Rüyada bidona su doldurmak rüya sahibinin hayırlı işler yapacağına hükmedilir. Hasta bir kimse bidondan su içtiğini görse, rüya sahibinin şifa bulacağına hükmedilir. Eğer içtiği suyun acı olduğunu anlar yere tükürürse, o kişinin hastalığının devam edeceğine işaret sayılır.

-Rüyada bidonla su taşımak, rüya sahibinin ne muradı varsa yerine gelir. Kimi rüya sözlüğü tabircilerine göre rüyada bidon görmek, yolculuğa ve zenginliğe delâlet eder. Evinde su ile dolu bir bidon gören kimsenin hanımının hâmile olmasına delâlet eder. Çünkü su çocuktur. Tulum ise kadının karnıdır. Rüyada bidon, çalışkan, inancı tam, şerefli bir kimse olarak tanımlanır. Kimi zaman sonu selametle bitecek uzak bir yolculuğa; kimi zaman da, sevap kazanılacak bir işe işaret sayılır. 

 


Etiketler: