Rüyada Bilgisayar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bilgisayar görmek ne anlama gelir? Rüyada bilgisayar gördüysen ne olacaktır? Kötüye mi yoksa iyiye mi işarettir? Rüyada bilgisayar görmenin anlamı nedir? Bilgisayar görmek neye delalet eder? İşte cevabı haberimizde...

 

-Rüyada bilgisayar görmek, işlerin yolunda gitmesine ve insanın önüne çıkacak engellerin çabuk aşılacağı anlamına gelir. Bilgisayarın kilitlendiğini ve onu çözemediğini gören kimse, tıkanan işini açmaya muvaffak olamaz. Bilgisayarı açtığını görürse, işindeki tıkanıklığı da giderebileceğine işaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptığı işlerde atağa geçer ve Allah-u Teâlâ onu Muaffak eder.

-Rüyada Bilgisayar Kasası Görmek; Bilgisayar kasası görmeniz haber almaya, makam sahibi olmaya, güçlü ve söz sahibi bir kişiliğe işaret eder. Bilgisayar kasası gören kişinin yüksek bir makamda bulunacağına, birçok kişi üzerinde söz hakkı olacağına, yetki ve gücünün genişleyeceğine tabir edilir.

-Bilgisayar Kullanmak; Bilgisayar kullandığını görmek güzel olan şeylere işarettir. Bilgisayarın başında çalışmak hemen sonuca kavuşturulacak bir görüşme ya da iş anlamına gelir. Bilgisayar kullanmanız bazı durumlarda zenginliğe ve bolluğa da işaret edebilir, varlığa, huzura ve dünya malına da işaret edebilir.

-Bilgisayar Oyunu Oynamak; Bilgisayar başında oyun oynamak veya Rüyada bilgisayar oyunu oynayanı görmek, hangi cinsi olursa olsun, boş işlerle zaman geçirmeye işâret eder. Bazen rüyada bilgisayar oynamak, güzel döneme gireceğine, aynı zamanda halk arasında saygın olmaya işâret eder.

-Rüyada Bilgisayar Almak; Bilgisayar almak, hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Bilgisayar satın almanın kişinin hayatındaki sıkıntılara bir çözüm olacağına işaret ettiğine inanılır. Yani bir anlamda bilgisayar almak güzel gelişmelerin habercisidir. Bunlar yeni bir iş, yüksek makam ve terfi vb. olabilir.

-Rüyada Bilgisayar Toplamak; Bir bilgisayar mağazasında yahut İnternet üzerinden Bilgisayar parçaları toplamak sizin için çok değerli olabilecek ve çok işimize yarayacak bir gelişmeyi temsil eder. Rüyada bilgisayar topladığını görmek, eğlenmeye ve öğrenmeye duyduğumuz ihtiyaca dikkat çeker.

-Rüyada Bilgisayarın Bozulması; rüya sahibinin ekonomik yönden bazı sorunların yaşanacağına işarettir. Kimi rüya sözlüğü tabircilerinin yaptığı yoruma göre bilgisayarın bozulması hayret edeceğiniz bir durumla karşılaşacağınıza işaret eder.

-Bilgisayar Tamir Etmek; insanlar arasında iyi bir konuma sahip olacağınız demektir. Evde bozulan bilgisayarı tamir etmeniz işlerinizi düzene sokacağınıza yorumlanır. Bilgisayar onardığını görenin maddi durumu düzelir, sıkıntıları biter.

-Rüyada Bilgisayarla Uğraşmak; Bereketli ve yüklü miktarda helal mal elde edeceğine, hanenize bolluk ve bereket geleceğine, kazancının bollaşacağına tabir edilir. Bilgisayarla uğraşan kişi hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine de delalet eder.

-Rüyada Bilgisayar Patlaması Görmek; Bilgisayar ekranının patlaması rüyayı gören için sıkıntılardan kurtulacağına, maddi sorunlarını çözeceğine, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

 


Etiketler: