Pandemi Diş Sağlığını Olumsuz Etkiledi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Şamil Berk, oyuncu olmak için kendini değiştirdi ve bir dizi estatik operasyon geçirdi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Şamil Berk, oyuncu olmak için kendini değiştirdi ve bir dizi estatik operasyon geçirdi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Şamil Berk, oyuncu olmak için kendini değiştirdi ve bir dizi estatik operasyon geçirdi. 

 

Çoçukluktan gelen oyunculuk aşkı ile kendinde ciddi bir imaj değişikliğine giden Şamil Berk kulağından burnuna, dişlerinden saçlarına kadar bir çok estetik değişiklik yaptı. Berk, "Gerekirse 20 tane daha estetik yaptırırım bu iş için 200-250 bin harcamayı düşünüyorum." dedi

 

samil berk oyuncu olmak icin estetikle kendini bastan yaratti

 

"TEK HAYALİM OYUNCULUK"

 

Hayattaki tek hayalim küçüklüğümden beri oyunculuk diyen ve oyuncu olmak için şartlar ne olursa yapmaya hazır olduğunu belirten Şamil Berk, "Çok değerli kaliteli oyuncularla çok ciddi projelerde yer almak. Oyunculuk sadece eğitim alarak bu meslek değil dış görünüşe de dikkat etmek gerekiyor düşüncesi ile kulaklarım kepçe idi onları ameliyat ile düzelttirdim, dişlerimde problemler var ve estetik görünmesini istiyorum, ayrıca burun estetiği gıdık estetiğide oluyorum. Tabi her şeyden önce oyunculuk eğitimide önümüzdeki günlerde başkayacak. Meslek adına ne yapılması gerekiyorsa yapacağım. Laf olsun diye oyuncuyum demek istemiyorum.

 

samil berk oyuncu olmak icin estetikle kendini bastan yaratti

 

Bu yolda çok ciddi isimlerle çok ciddi projelerde yer almak istiyorum. Ben 14 yaşından itibaren hayatımla ilgili bütün kararları oyunculuk için aldım. Bana göre herkes oyuncu olamaz, oyunculuk herkesin yapabileceği birşey değil, kaç milyon kişi olmak istiyor ama olamıyor pes ediyor, istikrar bu işte çok önemli ve tabi ki eğitim önde gelen aşamalardan birisidir, oyuncu olmak isteyen bir kişi kendisine yatırım yapmak zorunda. Benim oyunculuk sektöründe örnek aldığım birçok isim var Aras Bulut İynemli başta örnek aldığım oyuncular arasında. Onun yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ, Furkan Palalı, Burak Çelik, Halit Ergenç, Haluk Bilginer gibi daha sayamayacağım birçok isim örnek aldığım isimler arasında." dedi

 

 Etiketler: