Seneye Masterchef All Star Olacak! Şırdancı Mehmet De Kadroda! İşte Detaylar!

YouTuber ve Masterchef yorumcusu Ata Benli'nin kanalına konuk olan ilk sezon yarışmacısı Şırdancı Mehmet, seneye Masterchef All-Star yapılacağını ve kendisinin de kadroda olduğunu ilk defa resmen açıkladı

 

YouTuber ve Masterchef yorumcusu Ata Benli'nin kanalına konuk olan ilk sezon yarışmacısı Şırdancı Mehmet, seneye Masterchef All-Star yapılacağını ve kendisinin de kadroda olduğunu ilk defa resmen açıkladı. 

 

YouTuber ve Masterchef yorumcusu Ata Benli'nin kanalına konuk olan ilk sezon yarışmacısı Şırdancı Mehmet, seneye Masterchef All-Star yapılacağını ve kendisinin de kadroda olduğunu ilk defa resmen açıkladı! "Bensiz asla Masterchef olamaz!" diyen ilk sezonun başarılı yarışmacısı, "İsterlerse bensiz bir denesinler, tutmaz!" diye ekledi. Ayrıca hiçbir sezonun ilk sezon kadar başarılı olmadığını açıklayan Şırdancı Mehmet, sadece kendi sezonlarında herhangi bir kurgu olmadığını söyledi. Bu sezon yarışmacılardan Ayyüce'yi desteklediğini belirten şef, Barbaros'u da oldukça eleştirdi. Ata Benli'nin Şırdancı Mehmet'in restoranına gidip çektiği bu olay videosunun tamamını, kendi YouTube kanalında izleyebilirsiniz.