Sinan Akçıl'dan Bomba Aleyna Kalaycıoğlu İtirafı! Gündem Oldu!

Survivor All Star'daki performansı ve Yunus Emre ile olan yakınlaşmalarıyla adından sıkça söz ettiren Aleyna Kalaycıoğlu'nun adı bir dönem ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile anılmıştı. Hatta Sinan Akçıl'ın Burcu Kıratlı ile boşanma sebebi de o gösterilmişti. Akçıl'dan bu iddialara açıklama gecikmedi.

 

Survivor All Star'daki hareketleri ve performansı ile gündemden düşmeyen Aleyna Kalaycıoğlu'nun adı bir dönem ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile anılmıştı. Hatta Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın evliliğinin bitmesine sebep olan kişinin de Aleyna olduğu söylenmişti. Bu iddialar üzerine Sinan Akçıl, katıldığı bir programda iddialar hakkında açıklamalar yaptı.

 

sinan akcil dan bomba aleyna kalaycioglu itirafi

 

'EVİME SADECE BİR KEZ GELDİ’

 

Akçıl, Aleyna ile ilgili olarak "Evime sadece bir kez Demet'le birlikte geldiler. Zaten o zaman Survivor'dan bir sevgilisi (Yiğit Poyraz) vardı" dedi. Akçıl, sunucunun uyarısı üzerine de ondan ayrıldığını ve Cengiz Ünder ile sevgili olduğunu söyledi. Sinan Akçıl ayrıca, "O iş (Aleyna ve sevgilisi) benim ısrarımla bitti. Biz boşandıktan çok sonra oldu. O da ayrılma konusunda yıprandı, biraz zor ayrıldı. Benle beraberlik yaşamak istiyordu. Orayı bitirdikten sonra biz başladık." dedi.