Sinan Çetin'e Oğluyla Dilan Çiçek Deniz'in Aşkı Soruldu! Yanıtı Dikkat Çekti!

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo ile bir süredir aşk yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde tatile giden çiftin pozları da çok konuşulmuştu. Cihangir'de görüntülenen Sinan Çetin'e oğlu Rafael Cemo ve Dilan Çiçek Deniz'in aşkı soruldu. Ünlü yönetmenin gergin halleri dikkatlerden kaçmadı.

 

Aramızda Kalmasın'ın haberine göre; Mert Yazıcıoğlu ile ilişkisi sessiz sedasız biten Dilan Çiçek Deniz'in Nisan ayının sonlarında Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Aşkı doğrulayan ikili, en son Bodrum tatilinde görüntülenmişti. Uzun bir süredir ortalarda olmayan Sinan Çetin, geçtiğimiz günlerde Aramızda Kalmasın kameraları tarafından Cihangir sokaklarında görüntülendi.

 

sinan cetin e dilan cicek deniz ile oglunun aski soruldu yaniti sasirtti

 

"İKİNCİ SORUYA GEÇELİM”

 

Kameraları karşısında gören Sinan Çetin'in gergin halleri dikkat çekerken oğlu Rafael Cemo ve Dilan Çiçek Deniz aşkı sorulduğunda daha da sinirlendi. Önce 'Neler yapıyorsunuz?' sorusuna "hiçbir şey" diyerek cevap veren Sinan Çetin, "konuşmamız bitti mi?" diyerek uzaklaşmaya çalıştı. Ardından oğlu Rafael Cemo ve Dilan Çiçek Deniz'le yaşadığı aşk sorulduğunda ise "Kendisine sorun, ikinci soruya geçelim" dedi.