Nihan Çumralıgil Cilt Tipine Göre Temizleyici Önerilerini Paylaştı!

Son dönemde çıkardığı albümlerle ve yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın nişanlısı Kolombiya güzellik kraliçesi Camelo Lopez'in 6 aylık hamile olduğu öğrenildi. 

 

Son dönemde çıkardığı albümlerle ve yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın nişanlısı Kolombiya güzellik kraliçesi Camelo Lopez'in 6 aylık hamile olduğu öğrenildi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın nişanlısı Kolombiya güzellik kraliçesi Camelo Lopez'in 6 aylık hamile olduğu öğrenildi.

 

Geçtiğimiz şubat ayında Kolombiya Güzellik Kraliçesi Camelo Lopez ile nişanlanan 41 yaşındaki müzisyen Soner Sarıkabadayı'nın baba olacağı öğrenildi. Soner Sarıkabadayı, 2015 yılında 'Tarifi Zor' adlı şarkısının klibinde tanıştığı Camelo Lopez ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sarıkabadayı, Camelo Lopez ile geçtiğimiz şubat ayında aile arasında sade bir törenle nişanlanmıştı. Ne zaman evleneceği merak konusu olan çiftten sürpriz bir haber geldi. Soner Sarıkabadayı'nın nişanlısı Camelo Lopez'in 6 aylık hamile olduğu öğrenildi. Hamilelik haberini alan çiftin, yakın zamanda nikah masasına oturacağı ortaya çıktı. Soner Sarıkabadayı, bebek bekleyen Lopez'i bu süreçte rahat ettirebilmek için Sarıyer'de bahçeli bir villa tuttu. Çift, artık doğayla iç içe bir yaşam sürecek.,