Alev Alev Dizisinin 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Youtube'da yayınladığı sağlık ve spor içerikleriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Doris Hofer ya da namı diğer The Squatgirl, yayınladığı videosunda en etkili boy uzatma yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdi. 

 

Youtube'da yayınladığı sağlık ve spor içerikleriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Doris Hofer ya da namı diğer The Squatgirl, yayınladığı videosunda en etkili boy uzatma yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Son dönemde yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Doris Hofer ya da namı diğer The Squatgirl, yayınladığı videosunda en etkili boy uzatma yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

 

Yayınladığı videosunda en etkili boy uzatma yöntemleri hakkında konuşan ünlü sosyal medya fenomeni 8 egzersiz haraketiyle boy uzatan programla alakalı uygulamalı bilgiler verdi. Kısa sürede binlerce kez izlenen içeriğiyle ünlü sosyal medya fenomeni takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz. ,