Sümeyye Aydoğan'ın Gergin Anları! 'Ne Alaka Ya!'

Kanal D'de geçtiğimiz aylarda final yapan 'Dönence' dizisinde canlandırdığı 'Gece' karakteriyle kariyerinde yükseliş yaşayan sonrasında Gaddar'da rol alan Sümeyye Aydoğan, Akyaka tatilinde görüntülendi. Ünlü isim, gazetecileri görünce gerildi.

 

Milliyet'ten Kamil Sümer'in haberine göre; Başarılı oyunculuk kariyerinin yanında sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla da sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Sümeyye Aydoğan, tatil sezonunu açtı. Dizisinin final yapmasının ardından Aydoğan, Akyaka'ya gitti.

 

'AŞK' İDDİALARINA YANIT!

 

Geçtiğimiz günlerde final yapan 'Gaddar' dizisinde başrolü paylaşan Çağatay Ulusoy ile Sümeyye Aydoğan hakkında geçtiğimiz günlerde aşk iddiaları gündeme gelmişti. Ünlü isim, muhabirlerin konuyu açması üzerine şu yanıtları vermişti: Çağatay ile arkadaşlığımız var ama aşk yok.

 

"RENKLERİMİZ BENZİYOR”

 

Sık sık Serenay Sarıkaya ile benzerliğiyle konuşulan genç oyuncu Sümeyye Aydoğan, meslektaşına benzetilmesiyle ilgili, "Renklerimiz benziyor. İkimizin de yolu açık olsun. Diyebileceğim fazla bir şey yok" demişti. Sümeyye Aydoğan önceki gün arkadaş grubuyla çıktığı Akyaka tatilinde görüntülendi. Azmak nehrinde arkadaşlarıyla bindikleri sandalda açtıkları müzikle eğlenen oyuncunun morali kendisini görüntüleyen gazetecileri görünce bozuldu.

 

"YA, OFF”

 

Yanındakilere 'Magazinciler ya, off !' diyerek şaşırtan cümleler kuran oyuncunun bu tavrına kimse bir anlam veremedi. 'Ne alaka ya, nerden çıktılar ki' diyerek anlamsız tavrına devam eden oyuncu sırtını gazetecilere dönerek görüntü vermemeye çalıştı