Tuğba Ekinci'nin Son Dakika Klibi Sosyal Medyada Tepki Çekti!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla son zamanlarda adından sık sık söz ettiren Yeşilçam'ın duayen isimlerinden Türkan Şoray, Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraf ile en küçük kardeşini ilk kez takipçileriyle tanıştırdı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla son zamanlarda adından sık sık söz ettiren Yeşilçam'ın duayen isimlerinden Türkan Şoray, Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraf ile en küçük kardeşini ilk kez takipçileriyle tanıştırdı. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran Yeşilçam'ın duayen isimlerinden Türkan Şoray, Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraf ile en küçük kardeşini ilk kez takipçileriyle tanıştırdı. 

 

Özel hayatını yıllardır basından uzak yaşayan Türkan Şoray, yıllar sonra kural bozdu. Şoray, kameralardan uzak tuttuğu kız kardeşi Figen Çevik Gezer ile bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak hayranlarıyla tanıştırdı.

 

Kardeş gibisi yok! 

 

Türkan Şoray, Nazan Şoray'ın dışında bir kardeşi daha olduğunu önceki gün Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Şarkıcı olan Nazan Şoray'dan küçük bir de Figen adında kız kardeşi olan Türkan Şoray, pandemi nedeniyle görüşemediği kardeşleriyle bol bol hasret giderdi. O buluşma anını da sosyal medya hesabından yayımlayan Türkan Şoray, "Üç kardeş bir arada. Kardeş gibisi yok" ifadelerini kullandı. Şoray kardeşlerinin birbirlerine olan benzerlikleri de dikkatlerden kaçmadı.

 

İşte o paylaşım,

 ,