MSB'den Açıklama! Türk Askeri Kosova'ya Gidiyor!

TikTok'ta yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü TikTok fenomeni Cooper Noriega 19 yaşında hayatını kaybederken, ölmeden önce yayınladığı son mesajı ile ürküttü.

 

TikTok'ta yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü TikTok fenomeni Cooper Noriega 19 yaşında hayatını kaybederken, ölmeden önce yayınladığı son mesajı ile ürküttü. TikTok'ta yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü TikTok fenomeni Cooper Noriega 19 yaşında hayatını kaybederken, ölmeden önce yayınladığı son mesajı ile ürküttü. 

 

tiktok fenomeni cooper noriega yasamini yitirdi

 

Ölüm nedeni açıklanmadı!

 

TikTok fenomeni Cooper Noriega 19 yaşında hayatını kaybetti. Cooper Noriega'nın cesedi, hayranlarını endişelendiren son videosunun yayınlanmasından birkaç saat sonra otoparkta bulundu. TikTok fenomeni Cooper Noriega, Los Angeles'taki bir otoparkta ölü bulundu. Ölümünden sadece birkaç saat önce, sosyal medya fenomeni, “Başka kim genç öleceğini düşünüyor” başlığıyla yatakta yatarken bir videosunu yayınladı. Sosyal medya fenomeninin cesedi, bu videoyu yayınlamasından birkaç saat sonra otoparkta bulundu.  Cooper Noriega'nın vücudunda herhangi bir travma izi olmadığı belirlendi. Ölüm nedeni açıklanmadı. 19 yaşındaki fenomenin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. Noriega, kaykay ve modayla ilgili çektiği komedi videolarıyla TikTok’ta 1,77 milyon takipçiye ulaşmıştı.