Uriel Salnaitis'ten Taraftarı Olduğu Fenerbahçe'ye Özel Marş!

Son dönemde yayınladığı şarkılarla müzik listelerinde üst sıralarda kendisine yer bulmaya devam eden ünlü müzik prodüktörü ve şarkıcı Uriel Salnaitis, taraftarı olduğu Fenerbahçe için sözlerini Ali Zor'un yazdığı marş ile yakında statlarda fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. 

 

Son dönemde yayınladığı şarkılarla müzik listelerinde üst sıralarda kendisine yer bulmaya devam eden ünlü müzik prodüktörü ve şarkıcı Uriel Salnaitis, taraftarı olduğu Fenerbahçe için sözlerini Ali Zor'un yazdığı marş ile yakında statlarda fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. Cover şarkılarıyla müzik listelerinde fırtınalar estiren Uriel Salnaitis, taraftarı olduğu Fenerbahçe için şarkı yaptı. Uriel’in “Fenerbahçe” şarkısı, çok yakında tribünlerde yankılanacak!

 

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Uriel Salnaitis, renklerine gönül verdiği takımı Fenerbahçe için çok özel bir çalışmaya imza attı. Uriel, taraftarı olduğu kulüp için şarkı hazırladı.

 

uriel salnaitis den fenerbahce ye ozel mars

 

MÜZİĞİNE DE İMZA ATTI

 

Sözlerini Ali Zor’un yazdığı, müziğini Uriel Salnaitis’in bestelediği “Fenerbahçe” şarkısı çok yakında Fenerbahçe taraftarıyla paylaşılacak. “Fenerbahçe”, tribünlerde de taraftarın coşkusuna eşlik edecek.