MSB'den Açıklama! Türk Askeri Kosova'ya Gidiyor!

Yasemin Sakallıoğlu kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Yasemin Sakallıoğlu ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Yasemin Sakallıoğlu kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

Yasemin Sakallıoğlu kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Yasemin Sakallıoğlu ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Yasemin Sakallıoğlu ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Peki Yasemin Sakallıoğlu kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

yasemin sakallioglu kimdir nerelidir evli mi

 

 

Yasemin Sakallıoğlu kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? 

 

Yasemin Sakallıoğlu kimdir? Yasemin Sakallıoğlu 1988 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İnternet fenomenlerinden Rizeli Yasemin, yada Karadenizli Yasemin olarak tanınmış, özellikle annesini taklit ettiği videoları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Baba tarafından aslen Sakarya, anne tarafından ise aslen Rize’lidir. Yaşantısını İstanbul Beykoz’da sürdürmektedir. Kısa sürede televizyon dünyasınında dikkatini çekmeyi başaran ünlü isim internet üzerinden yayınladığı videolar sayesinde oyunculuğa adım atan isimlerden olmuştur. Youtube macerası öncesinde bankacılık ve sigortacılık gibi meslekler ile ilgilenmiştir. Bir ara ilkokul arkadaşları ile bir parkta buluşmuş orada video çekmişlerdir. Annesinin taklidini yaparken çekilen videosu Youtube sitesine eklendikten 4 gün sona ana haberlere çıkmaya başlamıştır. Videosu Doğru koca nasıl seçilir başlığı ile yayınlanmıştır. Günümüze kadar 3 Milyon’a yakın izlenme elde etmiştir. O dönem Youtube değil sadece Facebook hesabı olduğunu, ondada fotoğraflarını vs. sadece 13 kişinin falan beğendiğini dile getirmiştir. Yasemin Sakallıoğlu sabah 7.30 gibi ise kendisini ATV sabah haberlerinde görmüştür. Günümüzde ise instagram hesabında 4.7 Milyon takipçi sayısına sahiptir. Yasemin Sakallıoğlu'nun idolü ise Perran Kutman‘dır. Evinde usta oyuncunun kara kalemle çizilmiş bir resminin olduğunu belirtmiştir. Oyunculuk ile birlikte Stand-up gösterileri ile tanınmaktadır. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunudur.

 

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları arasında yer almış ve Lütfiye karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2018 senesinde Jet Sosyete dizisinde Kumsal karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Oyunculuk dünyasına giriş yapmış olsa da sosyal medya üzerinden yaptığı komik paylaşımları ile takipçilerine sürprizler yapmaya devam etmektedir. 1.63 cm boyundaki oyuncu 74 kg ağırlığındadır. Boğa burcudur. Burak Yırtar ile evlidir.