29 Ekim Konseri İçin İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nden Tarkan'a Konser Teklifi İddiası!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Tarkan'a İBB'den 29 Ekim'de İstnabul'da konser vermesi için teklif götürüldüğü iddia edildi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Tarkan'a İBB'den 29 Ekim'de İstnabul'da konser vermesi için teklif götürüldüğü iddia edildi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Tarkan'a İBB'den 29 Ekim'de İstnabul'da konser vermesi için teklif götürüldüğü iddia edildi. 

 

Konser teklifi iddiası!

 

İzmir'de verdiği konser günlerce konuşulan Tarkan hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin gündeme oturan Tarkan konseri sonrası bu kez de İBB Başkanı İmamoğlu'nun harekete geçtiği ve Tarkan'a 29 Ekim için teklif götürdüğü iddia edildi. 9 Eylül'de İzmir'de konser veren Tarkan'ın sahne performansı günlerce konuşuldu. Tarkan'ın konser için anlaştığı parayı Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı ve yetim çocuklara bakan Darüşşafaka’ya bağışlaması da sosyal medyada gündem oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin gündeme oturan Tarkan konseri sonrası bomba bir iddia gündeme geldi. Sabah'ın haberine göre İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 29 Ekim kutlamaları için Tarkan'a teklif götürdüğü iddia edildi. İBB'den konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.Etiketler: