Alperen Duymaz Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Alperen Duymaz kimdir? Son dönemde rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Alperen Duymaz ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Peki Alperen Duymaz kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Sevgilisi kimdir? Evli mi? Burcu ne? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde.. 

 

Alperen Duymaz kimdir? Son dönemde rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Alperen Duymaz ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Alperen Duymaz ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Peki Alperen Duymaz kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Sevgilisi kimdir? Evli mi? Burcu ne? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde.. 

 

alperen duymaz kimdir nerelidir evli mi esi kim

 

Alperen Duymaz kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Evli mi?

 

Alperen Duymaz kimdir? 1992 yılında Ankara'da doğan Alperen Duymaz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile Kariyerine adım attı. Daha Sonra Acı Aşk dizisi ile kariyerinde önemli bir çıkış yakaladı. Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 tarihinde Ankara'da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirdi. 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin deneme çekimlerinde kabul edilince Ankara’dan İstanbul’a taşındı. 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Açelya Ademoğlu karakterini oynadı. Alperen Duymaz, 2015 yılında “Acı Aşk” dizisinde rol aldı. Alperen Duymaz, 18 Ağustos 2016 günü "Bodrum Masalı" adlı dizide oynadı. 2017 yılında yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği ve yönetmenliğini Sinan Öztürk ile Özgür Sevimli’nin yaptığı “Çukur” adlı dizinin oyuncu kadrosunda  rol almıştır. Alperen Duymaz, Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buse Kahraman, Furkan Kalabalık gibi isimlerin yer aldığı 'Çarpışma' dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır. En son FOX TV’de yayınlanan Son Yaz isimli diziyle ekranlarda yer almıştır.  2020 yılında Kübra Kelkit ile evlenmiştir. Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Alperen Duymaz 1.82 metre boyunda, 73 kilo ve Akrep burcudur.