Amerika Başkanı Joe Biden'ın Noel Konuşması Sonrası Hareketleri Dünyada Gündeme Oturdu!

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden Noel konuşmasını bitirdikten sonra yürürken kimsenin olmadığı yere selam vermesiyle dünyada yeniden gündeme oturdu. 

 

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden Noel konuşmasını bitirdikten sonra yürürken kimsenin olmadığı yere selam vermesiyle dünyada yeniden gündeme oturdu. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden Noel konuşmasını bitirdikten sonra yürürken kimsenin olmadığı yere selam vermesiyle dünyada yeniden gündeme oturdu. 

 

Medyaradar'da yer alan habere göre; Son olarak 80 yaşındaki ABD Başkanı Biden, Noel konuşmasını bitirdikten sonra yürürken kimsenin olmadığı yere selam vermesiyle gündem oldu. Görüntüler sosyal medyayı salladı. 80 yaşındaki ABD Başkanı Joe Biden, Noel konuşmasının ardından yaptığı ilginç hareketle gündem oldu. Daha önce yapmış olduğu gaflar ve hareketlerle çok konuşulan Joe Biden, son olarak kimsenin olmadığı yere selam vermesiyle dünya gündemine oturdu. Sosyal medyada birçok kez paylaşılan görüntülerde, Joe Biden'ın Noel konuşmasını bitirdikten sonra yürürken kimsenin olmadığı yere eliyle selam verdiği görülüyor.

 

BIDEN'A 'ŞEYTAN' BENZETMESİ

 

Öte yandan ABD Başkanı Joe Biden, Noel konuşmasında İsa'nın adını anmadığı için Cumhuriyetçiler ve Muhafazakârlar tarafından 'şeytan' benzetmelerine maruz kaldı.