Ayşe Tuğba Şengel Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı?

Ayşe Tuğba Şengel kimdir? Youtube'da yayınladığı sağlıklı beslenme ve diyet içerikleriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Peki diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

Ayşe Tuğba Şengel kimdir? Youtube'da yayınladığı sağlıklı beslenme ve diyet içerikleriyle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Son dönemde yayınladığı içeriklerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Peki diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

ayse tugba sengel kimdir nerelidir sevgilisi var mi

 

Ayşe Tuğba Şengel kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? 

 

Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel kimdir? Ayşe Tuğba Şengel hangi üniversiteden mezun oldu? Ayşe Tuğba Şengel, 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. 2010 yılından sonra çeşitli hastane ve kurumlarda diyetisyen olarak görevini sürdürdü.

 

Bu kurumlar arasında, Ankara Numune Hastanesi Nutrisyon Ekibi, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Yetişkin Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hastane Mutfağı, Ankara Tıp Cebeci Hastanesi Nutrisyon Ünitesi, Yüksek İhtisas Hastanesi ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi, United Medical Group Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri bünyesinde İstanbul Belediyesinin yeni kurulan spor merkezleri, Anılform Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı yer almaktadır.

 

Bugüne kadar birçok Beslenme ve Diyetetik kongre ve seminerlerine katıldı. Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel’in amacı, sağlıklı beslenmeyi akademik bilgilere dayanarak bireylere öğretmek, bireylerin yaşam kalitesini artırmak, birçok hastalığa yakalanmadan koruyucu tedavi ile fiziki ve ruh sağlığı bir bütün olan bireyleri topluma kazandırmaktır. Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel’in mesleki ilgi alanları arasında kilo yönetimi (obezite), zayıflama ve kilo alma programları, gebelik ve emziklilik dönemi beslenmesi, çocuk ve bebek beslenmesi, kalp damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon karaciğer hastalıklarında beslenme, genç ve çocukluk çağı obezitesi, anoreksiya ve blumia nevroza hastalıklarında ve klinik vakalarda beslenme yer almaktadır.