Barış Kılıç Gamze Özçelik İddialarına Ateş Püskürdü! Yargı Önünde Hesap Soracağım!

Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla gündemde olan ünlü oyuncu Barış Kılıç 2000'li yıllarda Gamze Özçelik'in istismar videosunu çektiği iddialarına ateş püskürürken sert açıklamalar yaptı. 

 

Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla gündemde olan ünlü oyuncu Barış Kılıç 2000'li yıllarda Gamze Özçelik'in istismar videosunu çektiği iddialarına ateş püskürürken sert açıklamalar yaptı. Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla gündemde olan ünlü oyuncu Barış Kılıç 2000'li yıllarda Gamze Özçelik'in istismar videosunu çektiği iddialarına ateş püskürürken sert açıklamalar yaptı. 

 

Oyuncu Barış Kılıç, 2000'li yıllarda Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik'in cinsel istismar videosunu çekmekle suçlandı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Olayla ilgili herhangi bir bağlantısının olmadığını belirten oyuncu, hakkında karalama kampanyası yapanlardan da şikayetçi olacağını söyledi. Ünlü oyuncu Barış Kılıç, hakkında birkaç gündür sosyal medyada gündeme gelen iddialara yanıt verdi.

 

2000’li yıllarda Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik‘in tecavüz ve kaset skandalında görüntüleri çeken kişinin Barış Kılıç‘ın olduğu iddia edilmiş, ancak Gökhan Demirkol mahkemede hâkimin "Üçüncü kişi var mı" sorusuna, “Kesinlikle yok, görüntüleri ben çektim” demişti.

 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 2006'daki bu konu, "Kızılcık Şerbeti"nin 2. sezona başladığı günlerde sosyal medyada tweet’lere konu edilmeye başlandı. Bazı hesaplar bu davaya atıfta bulunarak Kızılcık Şerbeti'nin izlenmemesi ve oyuncunun başarısının övülmemesi gerektiğini savunan tweet’ler atılmaya başladı.

 

Kılıç, konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

 

“Bir gazetenin magazin ekinin yalan haberinden yola çıkarak hakkımda iğrenç iftiralarda bulunan herkese yargı önünde hesap soracağım. Israrla anlamak istemeyenlere söylüyorum. Bu iddiaların hiç biri doğru değildir. Yalan haberdir. Bilmeden iftira atıyorsunuz. Gerçekten yazık…”

 

baris kilic tan gamze ozcelik iddialarina sert yanit