Batuhan Karadeniz'in Avuktından Aleyna Eroğlu'nun Şiddet İddialarına Yanıt! Ne Denildi?

Son dönemde oyuncu Aleyna Eroğlu'na şiddet uyguladığı iddiasıyla gündemde olan futbolcu Batuhan Karadeniz'in avukatı Mert Öcel Instagram'da yaptığı paylaşımda Aleyna Eroğlu'nun müvekkili Batuhan Karadeniz hakkındaki şiddet iddialarına yanıt verdi. 

 

Son dönemde oyuncu Aleyna Eroğlu'na şiddet uyguladığı iddiasıyla gündemde olan futbolcu Batuhan Karadeniz'in avukatı Mert Öcel Instagram'da yaptığı paylaşımda Aleyna Eroğlu'nun müvekkili Batuhan Karadeniz hakkındaki şiddet iddialarına yanıt verdi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren futbolcu Batuhan Karadeniz'in avukatı Mert Öcel Instagram'da yaptığı paylaşımda Aleyna Eroğlu'nun müvekkili Batuhan Karadeniz hakkındaki şiddet iddialarına yanıt verdi.  

 

Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Aleyna Eroğlu'nun müvekkili Batuhan Karadeniz hakkındaki şiddet iddiaları için "Bugün sosyal medya platformlarında ve ulusal basın yayın organlarında müvekkil Batuhan Karadeniz hakkında çıkan haberler ile ilgili açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. 21.03.2023 günü saat 4.00 sıralarında soruşturma dosyasında müşteki olarak görünen şahıs müvekkilin konakladığı otele gelmiş, otel odasının kapısı çalınmıştır. Müvekkil tarafından kapı aralanmış, Müşteki olarak görünen şahıs ayağını ve kolunu kapının arasına sokmak suretiyle içeriye girmeye çalışmış, müvekkil tarafından olayın daha fazla büyümemesi adına kapı kapatılmıştır. Kapının kapatılması üzerine tehdit ve hakaretler müvekkile yöneltilmiştir. Bu sırada 155 bizzat müvekkil tarafından aranarak olay yerine kolluk kuvvetleri davet edilmiş, kolluk kuvvetleri gelene kadar da müşteki olarak görünen şahıs tarafından tekmelenmesine rağmen hiçbir suretle kapı açılmamıştır. 

 

Müvekkil tarafından müşteki şahsa karşı herhangi bir müdahalede bulunulmamış olup bu durum soruşturma safhasında toplanacak deliller ile de sabit hale gelecektir. Müvekkil hakkında çıkan haberler ile ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatılmış olup müvekkil de ilgili şahıstan davacı ve şikayetçi olmuştur. Kamuoyunun bilgisine saygı ile sunulur" ifadeleri kullanıldı. 

 

İşte o açıklama;

 

batuhan karadeniz in avukatindan aleyna eroglu nun siddet iddiasina cevap