Bergüzar Korel Konya'daki Ev Kiralarına İsyan Etti! Bu Parayı İstemek Vicdansızlıktır!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram sayfasından yayınladığı videosunda Konya'daki ev kiralarına isyan ederken çarpıcı açıklamalar yaptı.

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram sayfasından yayınladığı videosunda Konya'daki ev kiralarına isyan ederken çarpıcı açıklamalar yaptı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Instagram sayfasından yayınladığı videosunda Konya'daki ev kiralarına isyan ederken çarpıcı açıklamalar yaptı.

 

berguzar korel den ev kirasi isyani bu parayi istemek vicdansizliktir

 

Bu parayı istemek vicdansızlıktır!

 

Duvar'da yer alan habere göre, Bergüzar Korel, Konya'da depremzedelere kiralanan bir evin kirasının 4 bin TL olmasına tepki gösterdi. Oyuncu Bergüzar Korel, Konya'ya göç eden depremzede bir aileye verilen evin kirasının 4 bin TL olmasına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından evin videosunu paylaşan Korel, "Bu ev için 4 bin TL kira, 4 bin TL depozito istemek vicdansızlıktır. Konya'da acil temiz bir ev arayışındayız" ifadelerini kullandı. Daha sonra ailenin üç çocuğunun, boş odadaki bir minder üzerinde otururken çekilmiş fotoğrafını paylaşan oyuncu şunları söyledi: "Bu berbat yere 4 bin TL kira + 4 bin TL depozito alıp aileyi yapayalnız bırakan ve çocukları tek bir minder üzerinde bomboş eve koyan emlakçıyı bulacağım. Bu aileye ve yavrularımıza öyle güzel bir ev yapacağız ki... Bu korkunç günleri unutturacağız sizlere benim güzellerim."

 

berguzar korel den ev kirasi isyani bu parayi istemek vicdansizliktir