Beşiktaş Kongre Üyesi Ve İş İnsanı Bahtiyar Kaya'dan Duygulandıran Sosyal Sorumluluk Projesi!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündeme gelen sosyal sorumluluk projesine yaptığı desteklerle tanınan Bahtiyar Kaya şimdilerde yepyeni bir sosyal sorumluluk projesine hazırlandıklarını duyurdu.

 

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündeme gelen sosyal sorumluluk projesine yaptığı desteklerle tanınan Bahtiyar Kaya şimdilerde yepyeni bir sosyal sorumluluk projesine hazırlandıklarını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündeme gelen sosyal sorumluluk projesine yaptığı desteklerle tanınan Bahtiyar Kaya şimdilerde yepyeni bir sosyal sorumluluk projesine hazırlandıklarını duyurdu .

 

bahtiyar kaya dan duygulandiran sosyal sorumluluk projesi

 

Duygulandıran sosyal sorumluluk projesi!

 

Fanatik bir Beşiktaşlı olan Bahtiyar Kaya yaptığı her sosyal sorumluluk projesinde Beşiktaş’ı temsil etmeye devam ediyor. Haftalar önce yaptıkları projede şehit aileleri, zihinsel ve fiziksel engelli bireylere  destek olup forma hediye etmişlerdi. Verdiği röportajda " hepimiz insanız hayatta bizi birilerinin bir vesileyle mutlu etmesi ve destek olması gerek bizde bu ilkeyle yola çıktık ve şehir şehir gezmekteyiz yakında tüm ülkeyi gezicez o gülen yüzler bizleri mutlu ediyor " sözlerini kullandı. Buna ek olarak arkadaşlarıyla bu projelere tam gaz devam edeceğini iletti. Herşey insalar ve Beşiktaş için diyerek sözlerini bitirdi.